Kontakt

Kontakta oss





Ditt namn (obligatorisk)

Företag

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Är intresserad av
PannorBrännareTransportabla centralerGivare och system för förbränningFlamövervakningssystemAnnat...

Ditt meddelande

Jag godkänner att dessa formulärdata skickas till Compab AB och behandlas i enlighet med vår databehandlingspolicy

COMPAB AB - Kungälv

Box 578
442 16 KUNGÄLV
Telefon: 0303-911 10
E-post:

För information: info@compab.se

För order: order@compab.se


COMPAB AB - Säffle

Billerudsgatan 26
661 30 SÄFFLE
Telefon: 0533-420 15

Besöks- & godsadress:

Bultgatan 14
442 40 KUNGÄLV


Peder Lyckerius, VD

Telefon: 0533-420 15
Mobil: 070-594 20 15
E-post: peder@compab.se
Ladda ner visitkort

More Info

Mikael Dunder

Ekonomi, försäljning
Telefon: 0303-24 60 41
Mobil: 070-567 15 69
E-post: mikael@compab.se
Ladda ner visitkort

More Info

Håkan Sparringsjö

Montageledning, driftsättning, service, reservdelar
Telefon: 0303-24 60 45
Mobil: 070-551 10 75
E-post: hakan@compab.se
Ladda ner visitkort

More Info

Mats Nilsson

Service, Driftsättning
Telefon: 0533-420 15
Mobil: 070-576 68 96
E-post: mats@compab.se
Ladda ner visitkort

More Info

Daniel Mattsson

Service, Driftsättning
Telefon: 0303-24 60 47
Mobil: 0705-13 37 29
E-post: daniel@compab.se

More Info

Esa Lilja

Projektledare
Telefon: 0303-911 10
Mobil:  070-541 98 18
E-post: esa@compab.se

More Info